Siyer Gazetesi’nden 28 Şubat’a Özel Sayı

0
2578

Screen Shot 2016-02-27 at 23.41.5819. yılında 28 Şubat’ın karanlık günlerini unutmamak ve unutturmamak için 28 Şubat İmam-Hatip Özel Sayısını hazırladık.  Özellikle gençlere ve İmam-Hatipli kardeşlerimize o günlerin akla ziyan uygulamalarını anlatmak üzere çıkardığımız bu sayımız Siyer Gazetesi direktörlüğünde M.Emin Saraç Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencilerinin katkılarıyla gerçekleşti.

“Postalın Gölgesinde Bir İmam-Hatip Hikayesi” sloganıyla çıkan gazetede 28 Şubat darbe sürecinin zulümleri  İmam-Hatip Liseleri özelinde ele alındı. Süreci özetleyen ve sürecin bugüne dönük katkılarına da değinen manşet yazımız “Bin Yıla Azmetmiş Zulüm” başlığıyla okuyucunun karşısına çıktı.

Siyer Gazetesi’ndeki yazılarından tanıdığımız Ebu Ammar bu özel sayıda da “En Uzun Şubat” başlığıyla bir köşe yazısı kaleme aldı.Screen Shot 2016-02-27 at 23.41.44

Gazetede yer alan diğer haberlerin başlıkları ise şunlar: “İmam-Hatip Mezununa Katsayı Engeli”  , “Şubatın Kara Yüzü: İmam-Hatiplerde Başörtüsü Yasağı” , İmam-Hatip Okullarını Kapatma Formulü: 8 Yıllık Kesintisiz Zulüm”, Darbenin Okullardaki Ajanı: Mill Güvenlik Dersi”

Gazetemizi  28 Şubat’a direnen onurlu insanların çabalarına nacizane bir katkı olması duasıyla siz değerli okularımızın ilgisine sunuyoruz.
Gazetemizin pdf formatına buradan buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER